Udělejte si z fotografií z dovolené netradiční fotoalbum

19. červen 2012  MediaShow.cz Pešout  Destinace  2780 zobrazení  390 slov

Dovolená je ideální příležitostí pro relaxaci a poznávání. Zážitky se pak vyplatí uchovat na fotografiích a díky současným možnostem už není nutné mít doma nudné obyčejné fotoalbum.

Udělejte si z fotografií z dovolené netradiční fotoalbumUdělejte si z fotografií z dovolené netradiční fotoalbum

Fotografie jsou především vzpomínky a pohledem na snímky se nám vybaví různé události a s nimi spojené zážitky. Už se pomalu stává minulostí nově nafotit fotografie klasickou metodou a pak si prohlížet fotoalbum.

Reklama

Světu vládne digitální fotografie. Jenže uchovávat fotky v počítači, jak je stále obvyklé, není zcela dostačující. Prohlížet si fotografie na pěkném papíře a s pěknou grafickou úpravou, je mnohem příjemnější.

Fotokniha

Proto jsou ideální takové věci jako je fotokniha. Kvalitní fotoknihy z fotek, které si chceme uchovat na památku, jsou zejména CEWE fotoknihy. Lze si nechat vyrobit malou a levnou nebo velkou s pevnou vazbou z kůže.

Fotokniha má několik veriant. Vybírat si můžeme z knihy, která má velký lesk či z XXL fotokniha, XL fotokniha, čtvercová fotokniha nebo kompakt.

Princip výroby fotoknihy je jednoduchý. Pomocí foto softwaru si zdarma sami jednoduše navrhnete a vytvoříte fotoalbum. Samozřejmostí je možnost vkládání vlastních pozadí, textů, popřípadě využití praktických a velice zdařilých grafických předloh od profesionálního grafika.

Fotoobraz a fotokalendář

Další možností jsou fotoobrazy a fotokalendář. Jsou to velmi zdařilé estetické fotografie. U fotoobrazu je digitální fotka vytištěná na opravdové originální malířské plátno používaném profesionálními malíři.

Fotoobraz je ručně napnut na dřevěný klínový rám. Je ale nutné počítat s tím, že cca 3 cm plátna budou zahnuty kolem rámu. Takže při výběru fotky na obraz je nutné dbát na to, aby v okrajové části fotografie nebyůy žádné důležité předměty.

Fotokalendář je další možností jak si oživit místnost s vlastními fotografiemi. Je tak možné si vytvořt skutečně originální kalendář.

Nástěnné fotokalendáře se vyrábí obvykle ve velikostech A3 i A4. Je ale i možné si pořídit i plánovací nástěnný kalendář.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x