Užijte si víkendový pobyt pro dva za bezkonkurenční cenu

22. leden 2015  Roman Beneš  Destinace  2415 zobrazení  450 slov

PR. O víkendu se má odpočívat. Díky slevovému agregátoru Slevotéka si nyní můžete užít příjemný víkendový pobyt spolu s partnerem či partnerkou v některém z mnoha hotelů a penzionů v České republice i zahraničí, a to za skvělé ceny.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

 

I krátkým pobytem na horách načerpáte spoustu nových sil

Levné víkendové pobyty pro dva jsou tím pravým řešením v okamžiku, kdy potřebujete nabrat ztracenou energii, oprostit se na pár dní od běžného pracovního shonu a vytížení.

Zajedete si do hor, kde si užijete lyžování a vyzkoušíte wellness procedury. Slevotéka nabízí výhradně slevy na romantické a wellness pobyty pro dva, které jsou v atraktivních lokalitách. Ubytování budete mít zajištěno v příjemném prostředí. Kromě něj však v rámci slevy získáte i mnoho doprovodných služeb s možností kulturního a sportovního vyžití.

Slevy do hotelů a penzionů v ČR i zahraniční

A do jakých míst se o některém z následujících víkendů můžete podívat? Nabídka na víkendové pobyty pro dva zahrnuje hotely a penziony na českých i slovenských horách, ale také například v Itálii či Rakousku.

Právě hory jsou nyní velkým lákadlem. Vzhledem k tomu, že aktuálně probíhá hlavní turistická sezona, jsou obvykle tyto destinace hodně drahé. Se slevou, kterou si zařídíte přes Slevotéku, jeden z nejvýznamnějších tuzemských slevových agregátorů, vás víkend pro dva vyjde až o desítky procent levněji.

V rámci slevového balíčku získáte spoustu zajímavých bonusů

Součástí víkendových pobytů je zpravidla nejen zajištění kvalitního ubytování s polopenzí či plnou penzí, ale také například i vstupenky do sauny a fitness centra, slevy na skipassy do okolních lyžařských středisek a mnoho dalšího. Záleží jen na vás, co využijete. Víkend můžete klidně prožít romantickými procházkami, nebo zkrátka jen odpočívat a načerpat nové síly do dalších dnů a týdnů.

Komerční sdělení

-pla-Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x