Víkendové pobyty na Slovensku či v Rakousku? Se slevou více atraktivnější

8. říjen 2013  MediaShow.cz Pešout  Destinace  2212 zobrazení  426 slov

PR. Pěkný víkend nebo tři čtyři dny v týdnu být někde v přírodě, třeba na horách. Nebo v lázních či se rozhodnout pro nějaký výlet. Tam všude lze vycestovat kvůli relaxaci, navíc za výhodnou cenu.

Wellness nabízí i slovenské hory. Foto: archiv Cenynadne.skWellness nabízí i slovenské hory. Foto: archiv Cenynadne.sk

Aktuální slevy jsou samozřejmou součástí hromadného nakupování, tedy trendu, který v podledních dvou letech ovládlo Česko. Od služeb se nabídky ihned nasměrovaly k pobytům a ke zboží.

A právě pobyty jsou stále více atraktivnější. Bohatou nabídku zejména na Slovensku a částečně i v Rakousku nabízí slevový portál Cenynadne.sk. Ten se specializuje na slevy na pobyty, a to zejména na wellness centra.

Relaxace v horách

Díky těmto nabídkám lze výrazně ušetřit a užít si pohodu ve Vysokých nebo Nízkých Tatrách či na Liptově, ale také na Malé Fatře či v Kysucích.

Tyto relaxační pobyty jsou ideální především z něoklika důvodů. Odpočinek u moře si lidé často dopřejí jen jednou do roka, jenže tělo a mysl potřebuje během roku zrelaxovat mnohem častěji. Proto jsou ideální krátkodobé pobyty dvou, tří max. čtyř dnů.

A na Slovensku existují stovky zajímavých destinací, které zajistí zážitky a tím pádem v myslí zanechají nezapomenutelné vzpomínky. Převážně hory jsou skvělou kombinací relaxace a v posledních letech kromě klasického lyžování v zimě nabízejí podhorské wellness hotely s nabídkou mnoha masáží, saun a vířivek.

To ale není všechno. Po příjemném dni v horách lze zajít na odpočinek do aquaparku. Z Chopku můžete navštívit aquapark Tatralandia. Nebo se můžete vyřádit při Liptovské Mare.

Masáže a wellness

Slevový portál se ale neorientuje jen na pobyty. Další kategoriií slev jsou zdraví a krása, služby a zboží.

Do zmíněných kategorií patří masáže, různé fitness, salóny krásy a kadeřnictví, kosmetika apod. Nechybí ani slevy na výrobky, a to zejména ve formě slevových kuponů.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil