Vysoké Tatry lákají na přírodu i přijatelné ubytování. Kvalita vzrostla

22. leden 2013  MediaShow.cz Pešout  Destinace  2447 zobrazení  568 slov

PR. Vysoké Tatry patří mezi stále více vyhledávané hory mezi českými turisty. Atraktivní lokalita nabízí kvalitní ubytování a zábavu.

Vysoké Tatry jsou ideální destinací pro dovolenou. Slovenské pohoří nabízí nejen přírodu a úchvatné výhledy, ale především zlepšující se turistickou infrastrukturu. Právě do ní tamní hoteliéři hodně investovali, aby region byl schopen konkurovat alpským střediskům.

S tím souvisí i lepší informovanost o Vysokých Tatrách a částečně i Nízkých Tatrách na internetu. Na specializovaném webu pak lze přímo vyhledávat vhodné ubytování - jako jsou hotely a penziony - které si turista i zarezervuje.

Třeba informační portál o Vysokých Tatrách je komplexním webem, který nabízí nabídky ubytování za dobrou cenu. Oproti jiným webům se tento liší tím, že tým spravující databáze je přímo z Vysokých Tater, takže má perfektní znalosti z místa. Rovněž web na trhu působí již 10 let a díky specializaci na tuto destinaci je cenným pomocníkem při hledání ubytování ve Vysokých Tatrách.

Hotely ve Vysokých Tatrách

Portál dlouhodobě spolupracuje s ubytovateli jako jsou hotel Trigan (Baník) Štrbské Pleso, hotel Titris (Odborár) Tatranská Lomnica, hotel Slovan Tatranská Lomnica, hotel Hutník Tatranské Matliare či Hotel Palace Kúpele Nový Smokovec.

O tyto hotely je velký zájem z několika důvodů. Především patří mezi hotely nabízející vysokou kvality a k tomu odpovídající výhodné ceny. Všechny jsou po rekonstrukci a tím pádem patří mezi nejlepší ve své kategorii ve Vysokých Tatrách. Co se týče Nízkych Tater, v této destinaci je velký zájem mezi lyžaři o hotel SNP pro jeho výhodnou polohu a cenu.

Jak objednat ubytování ve Vysokých Tatrách

Využívat služeb rezervačního portálu o Vysokých Tatrách má své výhody. Především lze vybírat podle různých kritérií z více hotelů na jednom místě. rezervace je navíc rychlá, klient obdrží odpověď s kalkulací obvykle do dvou hodin.

Navíc cena je stejná jako přímo u ubytovatele. K tomu klient získá obvykle nějaký bonus, kterým může být sleva z ceny, knižní průvodce, DVD, obsáhlý program aktivit nebo slevové kupóny.

Oceňovanou předností rezervačního portálu o Vysokých Tatrách jsou i jazykové mutace. Kromě slovenštiny lze objednávat hotel v češtině, polštině a angličtině. Dalším vodítkem pro hodnocení kvality rezervačního systému jsou příspěvky přímo od klientů.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil