Využijte nabídek zájezdů německých CK s odletem z Prahy

3. březen 2011  MediaShow.cz Pešout  Destinace  3011 zobrazení  285 slov

Trendem posledních let je pro české turisty využívat zájezdů německých cestovních kanceláří. Zejména exotické zájezdy mnohdy finančně vyjdou levněji.

Pokud jste se rozhodli vybírát dovolenou a zjistili jste, že nabídka českých cestovních kanceláří je omezená či příliš drahá, stačí se podívat třeba k nejbližším sousedům.

Reklama

Trend posledních let jasně ukazuje, že se vyplatí odletět se zahraniční cestovkou. Zájezdy německých CK často nabízejí exotické zájezdy a plavby lodí.

Novinkou jsou odlety i z Prahy. Létá se společností Fly Emirates a to především do destinací v Asii. Do této doby se na zájezdy s německými cestovkami muselo odlétat z německých nebo rakouských letišť, takže tato novinka velice zpřístupňuje tyto zájezdy dalším českým klientům.

Navíc zájezdy od německých cestovních kanceláří jsou levnější a poskytují luxusnější služby. A je to tím, že německé cestovky běžně objednávají celá letadla a rezervují celé hotely, současně vyžadují vyšší kvalitu služeb.

Rudolf Reisen je schopen najít klientovi exotický zájezd s odletem z Prahy za cenu stále mnohem příznivější než u českých nabídek. Není problém sladit termíny, sestavit zájezd na přání. Současně odpadá starost s parkováním na německém letišti, či problém s dopravou autobusem, vlakem.

S odletem přímo z Prahy si nyní můžete objednat zájezd do zemí jako: Thajsko, Malajsie, Dominikánsk republika nebo na Srí Lanka a Maledivy. Společnost také nabízí okružní plavby lodí.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x