Vyzkoušejte recenze wellness hotelů a lázní v Evropě

3. červenec 2011  PR   Destinace  3032 zobrazení  409 slov

PR. Vybrat si vhodný spa pobyt v Česku i v jiných evropských zemí se stává stále více snazší. Kromě konkrétních nabídek specializovaný portál nabízí odborné články a lexikon pojmů.

Wellness a Spa pobyty jsou stále více vyhledávané a v rámci cestovního ruchu zaujímají už poměrně velkou část z nabídek hotelů a relaxačních zařízení. A navíc, co je důležité - wellness pobyty nejsou záležitostí pouze movitých klientů.

Pokud se na ně podíváme z pohledu ceny, lázně se vyrovnají například klasické dovolené u moře. Navíc pro wellness hotely mluví především to, že jsou kvalitně vybaveny a nabízejí služby, při kterých se rekreant zregeneruje a zbaví se každodenních starostí a stresů.

Protože v Česku, na Slovensku a v dalších zemích Evropy je vybudována rozsáhlá síť zařízení nabízející vícedenní i pouze day spa pobyty, bylo nutné vytvořit nějakou ucelenou databázi hotelů, lázní a specializovanách center.

Průvodce světěm wellness a spa

Takovým projektem pro lepší orientaci je například portál SpaTrip.cz. Ten si klade za cíl nabízet pouze kvalitní relaxační místa a být vodítkem pro vhodné wellness pobyty.

Webový rozcestník je uživatelsky příjemný. Výhodou je důraz, který je kladen na výběr zařazených hotelů a zařízení. Zařazovány jsou jen nejkvalitnější evropské wellness hotely a lázeňská zařízení. Další výhodou jsou přímé kontakty i možnost hromadné poptávky.

Informace o každém hotelu jsou uvedeny v češtině, angličtině, polštině a němčině. Brzy bude databáze obsahovat kolem představení zhruba 150 evropských wellness hotelů. Uživatelé dále mohou psát recenze hotelů.

Spa a wellness portál je rozdělen na několik hlavních sekcí, kterými jsou: wellness hotely, lázně, medical-wellness, day spa, beauty farm. V nabídce jsou dále pobyty pro rodiny s dětmi, s termálními prameny, s golfovým hřištěm.

Připraveny jsou i speciální nabídky zahrnující například sportovní pobyty, alternativní léčbu či víkendy pro dva.


Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil