Vyzkoušejte slevy pobytů a zájezdů či zážitků

25. prosinec 2011  Redakce MS   Destinace  2141 zobrazení  487 slov

PR. Mít skvělý pobyt za skvělou cenu si přeje snad každý. Zájezdy nebo zážitky je možné si už objednávat i pomocí slevového portálu patřícího mezi pět největších českých cestovních agentur.

Výhodné nakupování pobytů, zájezdů a zážitků nebylo snazší. Díky rozmachu hromadného nakupování vznikají specializované slevové portály. Jedním z nich je novinka na trhu NewGo.cz.

Je to přehledný portál inzerující slevy. V nabídce je mnoho pobytů a zájezdů, které si lze objednávat s výraznou finanční úsporou. Každý den si lze vybírat ze širokého seznamu prověřených hotelů, penzionů, zážitkových agentur a cestovních kanceláří.

Provozovatel slevového portálu, známá cestovní agentura NewTravel.cz, má s mnohými uzavřeny exkluzivní smlouvy a slevy se proto nenacházejí na jiných slevových serverech. Slevy pobyty a zážitky jsou zaměřeny především na zlevněné pobyty, cestování a zážitky.

Velkou předností je zejména to, že si zákazník může vybírat nejen z oblíbených turistických lokalit a měst České republiky, ale také v zahraničí. Slevy cestování tak lze uplatnit především na Slovensku, ale rovněž v Rakousku, Itálii, Maďarsku a Německu.

To, co je ale důležité, je garance bezpečného nákupu. Důležitá je aktivace slevy. princip je takový, že po dostatečným počtem zájemců obdrží nakupující e-mail s platebními údaji. Pokud k aktivaci slevy nedojde, nic se neplatí.

Nejen relaxační pobyt jako dárek

Hromadné slevy a způsob kolektivního nakupování je výhodný především pro ty, kteří hledají vhodný dárek k jakékoliv příležitosti. V nabídce jsou dárkové poukazy v hodnotě od 500 do 2000 korun.

Obdarovaný si pak může užívat víkendového pobytu, lázní, wellness, zájezdu nebo zážitk. Vyhledávané jsou zejména relaxační pobyty, romantické pobyty pro dva, pobyty pro ženy a muže, pobyty pro seniory, slevy na zájezdy do zahraničí ve dvou a také pro rodiny s dětmi, slevy cestování na poznávací zájezdy a zájezdy za turistikou do hor, letní zájezdy k moři, slevy na zimní zájezdy za lyžováním nebo exotikou a mnoho dalších zajímavých slev.

Získávejte nové zákazníky

Ti, co provozují hotel nebo pořádají zájezd, získat zákazníky lze i díky slevovému portálu NewGo.cz. Velkou výhodou je, že více než 20% zákazníků se vrací zpět a dále díky inzerované slevě je ideální vytížení kapacity. Dalším plusem je zvýšení povědomí o firmě.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil