Zimní dovolená na Kubě: Lákavá destinace pro milovníky tepla

24. říjen 2013  Roman Beneš  Destinace  3297 zobrazení  511 slov

PR. Nesnášíte zimu a nejraději byste ji přečkali někde v teple? Můžete, stačí se vydat na zimní dovolenou do některé z exotičtějších zemí.

Zimní dovolená na Kubě: Lákavá destinace pro milovníky teplaZimní dovolená na Kubě: Lákavá destinace pro milovníky tepla

Nesnášíte zimu a nejraději byste ji přečkali někde v teple? Můžete, stačí se vydat na zimní dovolenou do některé z exotičtějších zemí.

V zimní sezoně si většina z nás užívá dovolenou tak maximálně v horských střediscích, kde přes den brázdí svahy plné sněhu, večer se pak posadí na barové stoličky a popíjejí alkohol a nápoje, které prohřejí jejich zkřehlé tělo.

Ne každému ale tohle vyhovuje. Najdou se jistě mnozí z vás, kteří zimu doslova nesnáší. Co ale můžete dělat, abyste nezmrzli? Jednoduše se vydat do některé z exotických zemí, kde v prosinci či v lednu panují zcela odlišné klimatické podmínky nežli ve střední Evropě.

I v lednu za teplým počasím

Během zimních měsíců je skvělou destinací kupříkladu Kuba. Tento ostrov každým rokem naláká statisíce turistů z celého světa. I u nás pořádá zájezdy na Kubu několik vybraných cestovních kanceláří, takže můžete snadno kdykoliv vyrazit.

Nejlevněji vyjde last minute dovolená na Kubu, zájezd vás pak stojí výrazně méně peněz nežli při klasických cenách. Nabídku dovolené na Kubě i v dalších zajímavých destinacích přináší portál dovolenka.travel. Na něm si zajistíte last minute dovolenou za opravdu atraktivní ceny.

Kuba mile překvapí kvalitním zázemím pro dovolené

Kuba možná není rájem pro život, ale rozhodně je skvělým místem pro dovolenou. Tamní hotelové komplexy jsou na poměrně slušné úrovni. Navíc je zde velmi pěkná příroda, fantastické pláže a moře. Řeklo by se, že Kuba je ideální pro letní dovolenou. Jenže vy si ji díky last minute můžete vychutnat klidně i v prosinci či lednu, kdy u nás panuje tuhá zima.

Pokud zrovna nemáte dostatek peněz na exotickou dovolenou, musíte se holt smířit s tím, že vás zima nemine. Dá se ale přežít, když víte, jak se zahřát. Doma si třeba uvařte horkou kávu. Automatické kávovary, které zakoupíte zde, ji dokážou vyrobit během pár vteřin. Pak se zabalte do deky, přitopte si a na zimu rázem zapomenete.

Komerční sdělení

-lod-Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x