Zvolte letos lyžařskou dovolenou v Rakousku nebo Itálii

8. říjen 2012  MediaShow.cz Pešout  Destinace  2257 zobrazení  615 slov

PR. Lyžařské oblasti Saalbach-Hinterglemm či Hochkönig a Flachau v Rakousku jsou ideální pro zimní dovolenou. To platí i o italských oblastech Kronplarz a Plose.

Zimní dovolená je především o lyžování a nyní už je ta správná chvíle přemýšlet, na jaké lyžařské zájezdy 2013 vyrazíte. Rozhodnout se můžete pro individuální dovolenou nebo si raději vše dopředu zařídit od cestovní kanceláře.

Přestože se může zdát, že individuálně zařizovaný zájezd vyjde finančně levněji, ne vždy tomu tak skutečně je. "Cestovky" mají dlouho dopředu zajištěné kontrakty a často vyjednané i lepší ceny. Proto vůbec není špatné se na služby cestovní kanceláře spolehnout.

Dovolená s cestovní kanceláří má výhody

Jen pro upřesnění. CK SUNBIKE je specialistou na dovolenou na lyžích v destinacích jako je Rakousko a Itálie. Kompletně je pro klienty zajištěno ubytování, strava a doprava do místa určení.

Právě doprava je v zimním období pro mnohé velké úskalí. Málokdo z Čechů je tak dobrý řidič, aby zvládal v zimě cestu přes Alpy. Proto je vhodné využít služeb profesionálních řidičů. Lyžařský zájezd má tak zajištěnu dopravu, a to hned na několika nástupních místech po celém Česku. Součástí každé ceny zájezdu jsou i základní služby cestovní kanceláře. Pokud chcete kvalitní lyžařský zájezd, neváhejte a vybírejte z naší nabídky.

Rovněž je vhodné vědět, že v ceně lyžařských zájezdů je zajištěno ubytování v hotelu nebo penzionu. V rámci stravování je zajišťována regionální polopenze a jak už bylo výše napsáno, v ceně je i doprava autobusem či minibusem. Nástupní místa jsou Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Praha a dále po trase.

Mezi další služby v ceně zájezdu je zahrnut průvodce, pobytová taxa, DPH, nebo pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Navíc děti mají slevu, a to různou dle věku do 6 let, do 12 let a do 15 let. Navíc je zajištění skipasů se slevou pro cestovní kanceláře až 15 procent.

Rakousko a Itálie

A kam lze vyrazit za lyžováním? Dovolená na lyžích je především Rakousko a Itálie. Konkrétně lze poznat oblasti Saalbach-Hinterglemm, Hochkönig a Flachau, Zillertal, Kals Matrei a Silian. To vše je v Rakousku. Do Itálie se jezdí do oblastí Kronplatz a Plose.

Lyžařské zájezdy 2013 jsou natolik lákavé, že už nyní je vhodné si začít rezervovat pobytové dovolené. Určitě je ideální předvánoční lyžování v Saalbach-Hinterglemmu nebo lednové a únorové lyžování ve Sportwelt Amadé. Lákavý je běžecký ráj v Bad Mitterndorfu a sjezdovky v Tauplitz. Lyžování překvapí i v oblasti Matrei - Kals a Silian. Lyžování v oblacích je zase Zillertal.

Jarní lyžovačka, která nadchne snad každého lyžaře, je ideální v italské oblasti Kronplatz a Plose.

Komerční sděleníHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil